Vi använder cookies för att förbättra användbarheten på vår webbplats och göra våra online-tjänster mer relevanta för dig. Genom att fortsätta surfa på vår webbplats godkänner du vårt användande av cookies.

Våra kontor

Stockholm

Kung Hans väg 12, 192 68 Sollentuna
Telefon: 08-754 93 90
stockholm@bewag.se 
Lars Grengmark
Telefon: 08-754 93 91  lars.grengmark@bewag.se  
Johan Hult
Telefon: 08-754 93 92  johan.hult@bewag.se


Karta och beskrivning

Göteborg

Salsmästaregatan 32, 422 46 Hisings Backa
Telefon: 031-58 25 10 
goteborg@bewag.se
Jens Warnmark  
Telefon: 031-58 25 13 
jens.warnmark@bewag.se
Simon Kuru
Telefon: 031-58 25 14
simon.kuru@bewag.se

Karta och beskrivning

Helsingborg

Muskötgatan 19, 254 66 Helsingborg
Telefon: 042-15 12 20
info@bewag.se
Christian Svensson

Telefon: 042-15 12 25 
christian.svensson@bewag.se

Kontoret är bemannat tisdagar och fredagar 07.00-16.00

Lunch mellan 12.00-13.00

Övriga dagar hänvisar vi till vårt kontor i Malmö

 

Karta och beskrivning

Malmö

Kabingatan 11, 212 39 Malmö
Telefon: 040-94 50 10
malmo@bewag.se 
Håkan Malmqvist
Telefon: 040-94 50 11 
hakan.malmqvist@trimtec.se
Ingela Hult
Telefon: 040-94 50 12
ingela.hult@trimtec.se

Karta och beskrivning
Besök oss på facebook!